Мафія – це гра, яка дарує позитивні емоції

Мафія – це гра, яка дарує позитивні емоції

Для себе я відкрила гру мафія у серпці 2016 року. Давно мріяла знайти заняття на вихідних, щоб можна було відпочити від роботи та домашніх клопотів. Брат розповів про ігрове антикафе LSD. Одного разу вирішила просто туди навідатись, звичайно, змогла лише в суботу.

Дивлюсь, збирається багато людей. Питаюсь в адміністратора, що зараз буде відбуватись, вона усміхнулась і сказала – “гра Мафія”. Прийшов брат і швидко розповів правила гри у мафію та я вирішила перші ігри просто поспостерігати.

Досі пам’ятаю свою першу гру, витягнула карту Мафії, боялась забути порядок замовлень та “промазати”під час вистрілу. Проте, гра була дуже цікавою, інтрига “хто ж мафія?” збереглась докінця.

Ейфорія емоцій, напруження під час усієї гри. Мафія – перемогла.

Щоб не програти, потрібно швидко думати, тримати свої емоції прихованими докінця та аналізувати кожного гравця.

З кожною грою стаєш все кращим гравцем. Починаєш розуміти людську психологію, звертаєш увагу не тільки на логічний аналіз, але й на емоції.

Під час гри час біжить дуже швидко, ти знаходишся у добрій і затишній атмосфері із розумними та цікавими людьми.

Мафія – це не просто гра, яка змусить тебе думати, це гра, яка подарує тобі позитивні емоції. Граючи у Мафію в LSD ти поринеш у світ емоцій, логіки та командної гри. Зустрінеш цікавих та розумних людей, зможеш стати другом та знайти нових друзів. Відкриєш свої “нові вміння” та зможеш керувати своїми емоціями.

Тепер – це улюблена гра, стараюсь приходити щосуботи на вечір гри у мафію в LSD. Завжди добре відпочиваю та заряджаюсь позитивом на цілий тиждень.

Рекомендую усім!

ПоділитисьShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter