Мафія

Тематичний вечір гри у Мафію

img

Графік роботи

Ми на Вас чекаємо у щоп’ятниці о 21:00 год

Вартість

Лише 50 грн. з особи за вечір

Заплануй

Не забудь записати у свій календар про нашу зустріч

Вмикайся на повну

Стань наймогутнішим серед усіх суперників

Для участі у грі "Мафія" необхідна обов'язкова попередня реєстрація

Гра Мафія – це психологічна, рольова гра, що змусить Вас думати

У гру “Мафія” грають від 10 людей. Якщо менша кількість гравців, то шанси мафії на перемогу зростають. Мета гри “Мафія” для мирних жителів вичислити і вбити мафію, для мафії – перестріляти мирних жителів.

Гра Мафія дуже проста:

За круглим столом збираються гравці, кожному присвоюється відповідний номер. Місто засинає….гравці одягають маски. Ведучий по черзі називає номер і гравець під цим номером обирає собі карту.

Для 10 гравців відведено наступні ролі: три мафії (з них один Дон Мафії), шериф та шість мирних жителів.

Що необхідно робити, якщо Ви обрати карту:

img

– Шерифа: коли прокидається Шериф – Ви робите звірку Дона Мафії та у день намагаєтесь допомогти мирним жителям виграти гру, але будьте пильними – Вас шукає Дон Мафії!

– Мирний житель,  то Ви під час обговорення намагаєтесь  розгадати хто є Мафією та виносити на голосування найбільш підозрілих гравців.

– Дон Мафії, то Ваші функції у грі наступні: коли прокидається мафія, Ви знайомитесь із двома іншими гравцями- мафіями та обираєте порядок вбивств трьох мирних жителів.

Коли прокидається Дон Мафії – Ви робите звірку учасника-шерифа. Головна мета Вашого персонажа, це знайти шерифа та вбити його і мирних жителів.

– Мафія: коли прокидається мафія, Ви знайомитесь із іншим гравцям- мафією та запам’ятовуєте порядок вбивств трьох мирних жителів. Під час обговорень Ви намагаєтесь відігнати від себе підозри. Головна мета Вашого персонажа – це вбити мирних жителів.

Як грати в гру "Мафія"?

img

Правила гри у "Мафію":

Гра Мафія. Перша ніч

Ведучий: Настає ніч (всі гравці закривають очі). Мафія прокидається, знайомиться та робить свій вибір. (Дон Мафії обирає трьох жертв).

Мафія засинає. (Всі закривають очі).

Прокидається Шериф. Шериф робить свою звірку….Шериф отримав свою відповідь та засинає. Прокидається Дон Мафії. Дон Мафії робить свою звірку та отримує відповідь і засинає.

Гра Мафія. Настає ранок. Місто прокидається (Всі відкривають очі).

Надається слово гравцеві під номером 1: протягом 60 сек. гравець виголошує промову про те, хто для нього мирний житель, а хто поводить себе підозріло.

Так слово надається кожному із учасників.

Під час обговорення кожний учасник має право виставити когось на голосування. Після голосування виставлений учасник, що набере найбільше голосів покидає гру та має право на прощальну промову 30 сек.

Гра Мафія. Друга ніч.

Місто засинає. Лише підступна Мафія наставляє свої дула і здійснює постріл на номер 1,2,3….10. Прокидається Шериф – робить свою звірку та засинає. Прокидається Дон Мафії – робить свою перевірку та засинає.

Гра Мафія. Настає другий ранок.

Не добрий ранок місто (якщо Мафія не схибила і вбила мирного жителя). Гру Мафія покидає гравець під номером.. остання промова гравця.

Знову відбувається обговорення

Гра закінчується, якщо мирні жителі виженуть трьох мафій або якщо мафія вб’є більшість мирних жителів.

Приєднатись до гри "Мафія" в L.S.D. (Lviv South District)

Залиште заявку на бронювання

Close
ПоділитисьShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter