Ігри на день народження

Наближається день народження Вашої дитини, і уже не зовсім дитини. Як і усі батьки, Ви хочете, щоб цей день був красивий, незабутній, та сповнений веселощів.

Ваша дитина бажає якнайкраще провести цей найочікуваніший день в році, розважити своїх гостей, та не може визначитися яким чином це зробити. В ігровому кафе LSD є розваги на будь-який смак, незважаючи на вік.

Ігри на день народження дітей 10-13 років
Тяжко підібрати ігри на день народження для дітей, яким 10-13 років, Вони вже не зовсім малі, та ще не можуть визначитися, що більше подобається. Стандартні ігри чи конкурси можуть не зацікавити юного підлітка. Кращим виходом з ситуації буде святкування в сучасному кафе з різноманітними модними іграми. У нас дитяче свято є максимально вільним: кожна дитина може грати в ті ігри, які їй подобаються.

Ігри на день народження дітей 14-17 років
Вашій дитині 14-17 років і Вам тяжко знайти спільну мову у вирішенні святкування дня народження? У цьому віці психіка дітей є складною, важко буде вгадати, що саме потішить чи засмутить вашу кровинку. Тому свято повинно відбуватись лише за побажанням Вашого чада та на найвищому рівні. Запропонуйте відзначити день народження в нашому ігровому кафе. Тут Ви знайдете різноманітні ігри на день народження для дітей 14-17 років.

Підлітковий вік- це вік, коли вже хочеться бути дорослим, але ще затриматися в дитинстві. Це вік, коли погляди та вподобання дівчат та хлопців кардинально відрізняються. Проте в нас є розваги , як окремо для дівчат, окремо для хлопців, так і спільні.

Звичайно, дітям цього віку буде приємно провести час у компанії друзів, ще й в сучасному ігровому кафе, де Вас чекають:

Настільні ігри, Які інтелектуально розвивають, згуртовують команду:

  • “DIXIT” – емоційна гра, побудована на асоціаціях учасників
  • “Difference”- атмосферна гра в якій наперегони потрібно відшукати відмінності
  • “Scrabble “ – розумна гра складання слів на ігровому полі по принципу кросвордів.
  • Saboteur – цікава гра для великої компанії
  • Activity – змагання команд на відгадування слів, які можна пояcнити одним з наведених способів: пояснити іншими словами, показати чи намалювати.
  • Джанга – акуратно витягувати брусочки та ставити наверх, щоб при цьому не розвалити башню.

Ігри для дітей.

Ігрові приставки. Ігрові приставки, що розвеселять: “Just Dance 2016” “Tricky Towers” “Injustice” “Amazing Spider-man 2” “Mortal Combat XL” “FIFA 2017” “Need for speed^ Rivals” “Angry birds: Star wars” “Відьмак 2016” “GTA 5” “Assassins: Creed Rogue”

Квест кімнати. Ви замкнені. Розгадавши загадки, приховані механізми, сейфи та кодові замки, потрібно вийти з кімнати. Буде весело знайти вихід.

Міні-кінотеатр, де невеликою компанією можна переглянути усе, що до вподоби. Після напружених ігор, діти зможуть заспокоїтися, дивлячись улюблене відео.

Мафія. Цікава інтелектуальна гра для дорослих.

Наше кафе пропонує смачну італійську кухню, проте ви можете принести власні страви та напої. Наш заклад є цікавий та веселий однак, щоб панувала атмосфера свята, Ви, за бажанням, можете ще й додатково прикрасити приміщення. Ваша дитина буде задоволена і Ви зможете відпочити в нашому кафе, знайшовши свої улюблені розваги.

У Вас залишаться тільки хороші спогади про цей день.

ПоділитисьShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter