Як відсвяткувати день народження дитини віком від 14 до 16 років

Як відсвяткувати день народження дитини віком від 14 до 16 років

Час пролетів непомітно, ваше маленьке дитинча уже зовсім доросле. Звичайно ж, вам до останнього не хочеться в це вірити, в той час як ваша дитина вже на повні груди наголошує на тому, що вона вже самостійна та незалежна. Але, що б там не було, ви завжди будете намагатися робити все від вас залежне, щоб побачити радість у її очах та усмішку на обличчі.

Ми знаємо, що ви обов’язково перейматиметесь тим, як влаштувати своїй уже такій дорослій дитині неперевершене святкування дня народження.

Наше антикафе LSD завжди раде допомогти вам у організації незабутнього святкування. Ми знаємо як догодити дітям будь-якого віку, адже йдемо в ногу з часом та відслідковуємо останні тенденції світу розваг. Ми пропонуємо вам готові відповіді на всі запитання стосовно організації цього заходу.

Де провести святкування?

У підлітковому віці іменинник вже має сформоване коло друзів з якими проводить майже весь свій вільний час і навряд погодиться на святкування в тихому сімейному колі. Тому день народження дитини віком від 14 до 16 років краще організовувати в спеціалізованих розважальних закладах.

Розважальний центр L.S.D. займає площу в 250 кв. м,тому підійде для будь-якої гучної компанії. Серед наших переваг: яскравий інтер’єр, міні-кінотеатр, квест-кімнати, різноманітний вибір гральних зон: настільні ігри, ігрові приставки, Kinect, спеціалізоване приміщення для гри в «Мафію».

Як розважити гостей.
Сучасна молодь цікавиться надзвичайно великим спектром розваг, тому батькам, зазвичай, важко зрозуміти що саме зацікавить їх іменинника та його друзів. Ми вже подбали про це та підібрали оптимальний перелік розваг для дітей цього віку.

1. Ігрові приставки

Найбільшою популярністю серед хлопців користуються: «Fifa 2017», «Mortal combat XL», «Assassin’s Creed: Rogue», «Assassin’s Creed: Black Flag », «Need for speed: Rivals».

Дівчата обирають «Відьмак 2016», «Injustice», «Angry birds: Star wars», «Just dance 2016».

2. Настільні ігри

Як не дивно, в настільні ігри люблять грати люди будь-якого віку. Для дітей вони виконують не лише розважальну функцію, а й розвивають зорову пам’ять, логіку, увагу, кмітливість, фантазію та образне мислення. Для підлітків ми радимо: «Джанга», «Зрозумій мене», «Ерудит», «Dixit», «Saboteur» та «Мафія».

3. Міні-кінотеатр

У підлітковому віці гендерна різниця у смаках вже чітко розділена. Дівчата полюбляють драми, мелодрами, містику та мюзикли, тому для перегляду пропонуємо наступні фільми : «Щоденник пам’яті», «Завжди кажи так», «Татові знову 17», «Три метри над рівнем неба», «Щоденник Бріджит Джонс», «Спіши кохати», «Дівчина з Данії», «Ще одна з роду Болейн», «Мемуари гейші». Хлопці ж надають перевагу кінострічкам жанру фентезі, бойовики, детективи та трилери, а отже, залюбки переглянуть «Форсаж» (1-7 ч.), «Дедпул», «Недоторкані 1+1», «Містер Ніхто», «Перл Харбор», «Лабіринт», «Втеча з Шоушенка», «Зелена миля».

Ми можемо запропонувати безліч інших фільмів у HD якості, а також знайти будь-який фільм, який ви бажаєте переглянути.

4. Квест-кімнати

Найкраща мережа квест-кімнат «Замкнені» спеціально для нашого закладу створила квести «Підпільна лабораторія» та «Психіатричне відділення». «Замкнені» — це квест у реальному житті. Вас з друзями зачиняють у кімнаті, повній загадок та головоломок. Ваша мета — за одну годину знайти спосіб вийти. Це ще одна можливість перевірити свою кмітливість та незабутньо провести час з друзями.

Чим поласувати гостей

Ну і, звичайно ж, який день народження без частування. Ми пропонуємо вам неймовірно смачну італійську кухню, в нашому меню: піци, супи, салати, різноманітні десерти, холодні напої. Окрім того, ми надзвичайно демократичний заклад, тому ви завжди можете прийти з власними стравами та напоями.

Вас досі турбує питання як організувати день народження дитини віком від 14 до 16 років? Приходьте в антикафе LSD, ми з радістю підберемо розваги, які зроблять ваше свято незабутнім та яскравим.

ПоділитисьShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter