Як відсвяткувати день народження дитини віком від 12 до 14 років або яким чином догодити підлітку

Як відсвяткувати день народження дитини віком від 12 до 14 років або яким чином догодити підлітку

Ще нещодавно ваша дитина розповідала вам усе, довіряла і радилась. Та варто було перетнути межу підліткового віку, як все змінилось. У батьків волосся дибки встає, коли вони усвідомлюють, що їхнє донедавна миле, слухняне та ангельське чадо, перетворюється в непідконтрольного, вередливого та імпульсивного підлітка. З кожним днем стає все важче знаходити спільну мову та довідатись чим живе та цікавиться ваш нащадок.

В цей період психологи радять не нав’язувати дитині власну думку і змиритися з тим, що з головного ви пересідаєте на пасажирське крісло. Щоб відновити гармонію в спілкуванні та налагодити контакт, варто говорити з проблемним дитям на одній мові та намагатися переживати разом максимум позитивних емоцій. День народження дитини віком від 12 до 14 років, це хороший привід для того, щоб зробити крок на зустріч один одному та спільними зусиллями отримати максимум позитивних емоцій.

Антикафе LSD – розважальний комплекс, який не залишить байдужим жодного. Ми створили цей заклад з бажанням дарувати людям радість та зробили максимальні умови для того, щоб кожен наш відвідувач зміг забути про нагальні потреби і відпочити. І, звичайно ж, ми знаємо чим зацікавити дитину будь-якого віку. Зараз, ми хочемо поділитися цим досвідом з вами.

Прагнення незалежності
Звісно, ваше чадо назавжди залишиться для вас дитиною, проте варто звикати до того, що у його психофізичному стані відбуваються неминучі природні зміни. Щоб налагодити контакт, вам варто давати дитині волю та відчуття певної незалежності. Тому, якщо ваш іменинник відмовиться від звичного домашнього святкування і вирішить провести його з друзями, вам варто піти на зустріч. Пам’ятайте, кожна людина, незалежно від віку та статі, хоче провести цей день за власним сценарієм. Ви, в свою чергу, вчините мудро, якщо просто допоможете дитині з організацією, це не лише налагодить ваші стосунки, а й заспокоїть вас, адже ви будете в курсі подій.

Наш розважальний заклад пропонує вашому імениннику 250 кв. м повної незалежності та веселощів на будь-який смак. LSD поєднує в собі всі найпопулярніші ігри та розваги: яскравий інтер’єр, міні-кінотеатр, квест-кімнати, різноманітний асортимент гральних зон (настільні ігри, ігрові приставки, Kinect).

Відчудження
Ми вже говорили про те, що зазвичай підлітки стають відчуженими та замкненими. Часом вам здається, що ваша дитина живе у якомусь власному уявному світі і, що найбоязкіше, залишає його таємниці під завісою. Щоб зрозуміти чим цікавиться ваше чадо, не обов’язково влаштовувати імпровізований допит. Радимо вам надати імениннику перелік запропонованих ігор та розваг, так ви легко дізнаєтесь чим він живе та дихає.

Отже, щоб незабутньо відсвяткувати день народження дитини віком від 12 до 14 років, ми пропонуємо:

1. Настільні ігри

У цьому віці найпопулярнішими є «Дабл», «Мафія», «Зрозумій мене» та «Difference». Ці ігри сприяють розвитку уваги, концентрації, уяви та комунікування.

2. Ігрові приставки

В епоху науково-технологічного прогресу зацікавленість дітей ігровими приставками не є патологією. В помірній дозі вони покращують моторику, реакцію, координацію рухів та сприяють емоційному розвантаженню.

Ми рекомендуємо для дівчат «Just Dance 2016», «Tricky Towers» та «Injastice». Для хлопців – «Amazing Spider-man 2», «Mortal Combat», «GTA 5».

3. Міні-кінотеатр

Всім часом хочеться втекти від реальності та хоча б на деякий час перенестися в інше життя. В нашому міні-кінотеатрі ми створили всі умови для комфортної телепортації та розслаблення.

У цьому віці хлопці зазвичай полюбляють дивитися фентезі та бойовики, тому подаруйте своєму імениннику перегляд таких фільмів, як «Дедпул», «Чотири пера», «Будинок дивних дітей», «Люди Ікс: Апокаліпсис», «Бетмен проти Супермена». Дівчата обирають містику, комедії та мелодрами : «Супернянь», «Круті дівчата», «Сутінки», «Шкільний рок», «Крок вперед: Все або нічого». Також ми можемо запропонувати будь-яку іншу кінострічку на ваш вибір в HD якості.

4. Квест-кімнати

Мережа квест-кімнат «Замкнені» створила у нашому закладі «Підпільну лабораторію» та «Психіатричне відділення». Це надзвичайно таємничі, повні загадок, головоломок та різноманітної важкості завдань квести, які не залишать байдужим нікого. Дайте дитині можливість самостійно пройти всі випробування та перевірити власну кмітливість.

Можливість вибору
Ваші впевнені в своїй правоті підлітки часто реагують агресивно на всі вимоги, пропозиції та правила? Це не дивно, адже в своїй уяві вони вже повноцінні одиниці суспільства. Щоб не програти у цьому двобої поколінь, запам’ятайте єдине правило – скеровуйте, а не керуйте. Кожному необхідне право вибору.

Ми також вам даємо це право. Антикафе LSD пропонує для святкового меню італійську кухню: піца, супи, салати, різноманітні десерти і холодні напої. Або ж ви можете обрати власне меню та прийти до нас зі своїми стравами та напоями.

Зараз ваша дитина дорослішає та як ніколи чекає свята. Ми сподіваємось, що допомогли вам не лише зрозуміти як вдало відсвяткувати цей день, а й усвідомити, що ця подія дасть вам можливість краще дізнатися один одного. Зробіть крок на зустріч розвагам. Святкуйте в LSD, ми вміємо створювати настрій.

ПоділитисьShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter