+38 (093) 073 38 22
-->
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Корпоратив – це нагода відпочити та ближче познайомитися із колегами. Це свято, яке влаштовують з нагоди Дня народження компанії, професійного свята або Нового Року.

Якщо Ви ще не вирішили де відсвяткувати корпоратив у Львові – пропонуємо Вам ознайомитися із організацією такого заходу у нашому закладі. 

Наші  підходи до організації корпоративу у Львові:

Перший підхід – Standart. Група людей – до 40 осіб. На Вас чекають такі види розваг:

  • Міні-кінотеатр (фільм Ви можете принести з собою або обрати із запропонованих, також Ви маєте змогу показати зроблену власноруч презентацію);
  •  2 Квест-кімнати від мережі “Замкнені”: (новий вид розваг, який буде довподоби прихильникам інтелектуально позмагатися) створюються команди з 4-х осіб, що зачиняють у кімнаті. У Вас є 60 хв., щоб вибратись.
  • Гра Мафія – психологічно-рольова гра, яка покаже хто з Вас вміє по-справжньому обманювати та тримати свої емоції докінця.
  • Настільні ігри та ігрові приставки – для колег, які люблять між собою позмагатися).

Другий підхід – Thematic. Увесь вечір Ви будете відчувати себе у дусі тематики, яку обрали. Рекомендуємо тематичний вечір Мафії – де кожний зможе побути у ролі мафіозі, шерифа  чи мирного жителя.

На Вас чекають перелічені у першому підході  види розваг. Також, Ви маєте можливість замовити ведучого та фонову музику на свято.

Третій підхід – Original. Для Вашої компанії буде розроблено окремий сценарій, що може початись не лише у закладі. Ми складемо захоплюючий квест для Вас та Ваших колег, який подарує усім незабутні емоції.

На Вас також чекатимуть перелічені у першому підході  види розваг (після проходження квесту). Крім того, Ви зможете  замовити  ведучого та фонову музику на свято.

 

За додатковою інформацією дзвоніть за номером: +38 (097) 750 95 19

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Vkontakte
  • Facebook
  • Disquis