Настільні ігри

Найкращі настільні ігри

img

Настільні ігри у нашому анти-кафе подарують Вам гарний настрій на весь день, тільки не забудь покликати із собою друзів.

Dixit

Dixit — настільна гра, хід гри якої побудований на асоціаціях і спілкуванні. Назва Dixit походить від латинського слова «сказав».

Saboteur

Saboteur – настільна гра, суть якої полягає в тому, що гравці гноми – прокладають хід від стартової картки до трьох карт скарбів (скарб знаходиться тільки в одному з трьох варіантів), а гноми – саботери не дають їм цього зробити.

Джанга

Джанга – настільна гра, де гравці по черзі дістають блоки з основи вежі і кладуть їх на верх, роблячи вежу все більш високою і все менш стійкою. Слово Джанга в перекладі з суахілі означає «будувати».

Scrabble (Ерудит)

Scrabble (Ерудит) — настільна гра, в якій від 2 до 4 гравців складають слова з наявних букв. Мета гри полягає у набиранні якомога більшої кількості балів, утворюючи слова.

Activity

Activity – щоб грати в цю гру потрібні три вміння: швидко і дохідливо пояснювати, вміти трішки малювати, а також жестикулювати.

Забронювати час на настільні ігри в L.S.D. (Lviv South District)

Залиште заявку на бронювання

Close

Приходьте до нас у розважальний центр L.S.D.

img

Години роботи:

Щодня з 12:00 – 21:00 год.

Вартість:

ПН-НД – 50 грн/год

“Dixit”, “Saboteur”, “Scrabble”, “Джанга”, “Activity” – це далеко не весь вибір настільних ігор у L.S.D.

Приходьте до нас із друзями та сім’єю пограти у настільні ігри. Проведіть час весело та з користю у хорошій та затишній атмосфері.

Наші відвідувачі…

img

Забронювати час на настільні ігри в L.S.D. (Lviv South District)

Залиште заявку на бронювання

Close
ПоділитисьShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter